Organizacje pozarządowe

UWAGA!!!

Lubelska Fundacja Rozwoju w ramach projektu "Więcej i lepiej - wsparcie NGO w woj. Lubelskim poprzez działalność Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych"

organizuje bezpłatne warsztaty

Zarządzanie projektami dla organizacji pozarządowych

wiecej>>


Szkolenie "Fundusze europejskie dla organizacji pozarządowych"

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie poświęcone możliwościom pozyskania funduszy europejskich dla organizacji pozarządowych w województwa lubelskiego. Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym Europejskiego Domu Spotkań - Fundacji Nowy Staw w Nasutowie k/Lublina 17 kwietnia 2013.

Szkolenie obejmować będzie przedstawienie możliwości finansowania działalności organizacji pozarządowych na Lubelszczyźnie ze źródeł UE (m.in. Program Kultura, Program Europa dla Obywateli, Norweski Mechanizam Finansowy, Program Młodzież w działaniu i inne), omówienie ogólnych zasad współfinansowania projektów ze środków unijnych i przygotowania projektów wg standardów unijnych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator pokrywa koszty wyżywienia uczestników oraz koszt materiałów szkoleniowych. Organizator zapewnia także bezpłatny transport z Lublina do Ośrodka Szkoleniowo-Konferencyjnego w Nasutowie i z powrotem (koszty dojazdu do Lublina nie są zwracane). Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej i Europejskiego Domu Spotkań Fundacji Nowy Staw.

Zgłoszenia można nadsyłać faxem (81 534 61 92) lub drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 09.04.2013. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie dostaną potwierdzenie e-mailem po 09.04.2013.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 81 534 61 91 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..